17 sty 2014

Pacjenci bez granic! - Już za tydzień trzecie szkolenie dla organizacji pacjenkich

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu Promocja konsultacji społecznych w ochronie zdrowia. Realizujemy go we współpracy z Fundacją Urszuli Jaworskiej.

Bardzo się cieszymy, że już za tydzień (24-25 stycznia) zobaczymy się ponownie z organizacjami pacjenckimi. Szkolenie odbędzie się w Warszawie w Centrum Dialogu Społecznego „Dialog”, ul. Limanowskiego 23 (początek szkolenia o godz. 17.00 piątek, zakończenie ok. godz. 19.00 pierwszego dnia). W drugim dniu szkoleń zajęcia rozpoczną się o 9.30 a zakończą około godziny 15.00.

Do tej pory udało nam się zaprosić do uczestnictwa wspaniałych ludzi, pacjentów, których doświadczenia bardzo wzbogacają szkolenie i nadają całemu projektowi znaczenia.

Jesteśmy także dumni, iż współpracuje z nami grono ekspertów, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale także niesamowity zapał do pracy, pasję i zaangażowanie.

Trzecie szkolenie będzie wyjątkowe, przed wszystkim z tego względu, iż od rozpoznawania sytuacji i przygotowań, przechodzimy do pracy nad konkretnym aktem prawnym - Dyrektywą Pacjenci bez granic (Dyrektywa transgraniczna).

Ponadto będziemy przyglądać się możliwościom wykorzystania nowych mediów w konsultacjach społecznych. Nowe media dają morze możliwości, a kosztują głównie czas. Bardzo prosimy uczestników o zabranie laptopa lub tableta, gdyż będziemy się w tym "morzu" uczyć pływać :)

Materiały wideo z dotychczasowych szkoleń dostępne są na kanale Fundacji MY Pacjenci na youtube.com (LINK).

Poniżej zamieszczamy zaproszenie i plan szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line do dnia 20 stycznia 2014 r. dostępnego:
http://pacjenci.blogspot.com/p/szkolenie-nr-3-25012.html

Do zobaczenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz